Deelnemers groep C

Lijst sorteren op:

Totaal aantal deelnemers: 205

Nat Naam Gesl Rat Vereniging Lim
1 Marcel Krosenbrink M 1882 WSG  
2 Gerhard Moog M 1802 SF Baesweiler  
3 André Cesar M 1796 CRELEL Luik  
4 Danny Arns M 1793 Schachfreunde Baesweiler  
5 Nanne van Foreest M 1792 Groninger Combinatie  
6 Bert Coenen M 1790 Schaesberg
7 Erik Tutenel M 1788 Schaakvereniging Landen  
8 Johan Plooijer M 1777 De Waagtoren Alkmaar  
9 Meile Tamminga M 1777 SHTV  
10 Jasper Kools M 1775 EGS  
11 Wolfgang Stephan M 1775 Schachfreunde 1980 Baesweiler e.V.  
12 John Cörvers M 1772 Hoensbroek / Max Euwe
13 Leonardo Korinth M 1770 DJK Aufwärts St. Josef Aachen 1920  
14 Jaap van den Berg M 1768 sv Promotie Zoetermeer  
15 Piet Ulburghs M 1767 sc Heusden  
16 David Sonneveld M 1766 sv leiderdorp  
17 Reinier Overtoom M 1766 Maastricht
18 Jeroen van Ginneken M 1762 Arnhem  
19 Paul Koster M 1758 SV Middelburg  
20 Quinten Salomons M 1757 SV Leiderdorp  
21 Steven Braun M 1755 Schaakstad Apeldoorn/ ASV  
22 Sjaak Steijn M 1754 SV Middelburg  
23 Sofie Hüttl V 1754 KISK Ieper  
24 Wesley Carmans M 1752 GESS  
25 Jules Daemen M 1752 De Juiste -Z-
26 Guido Jannis M 1748 Overpelt  
27 Ed Eveleens M 1746 DSC  
28 Joost De Bruin M 1745 De Juiste -Z-
29 Michael Bonath M 1743 SF Lindlar  
30 Ansh Jakhari M 1739 SV Spijkenisse  
31 Leandro Slagboom M 1738 Leeuwarden  
32 Saul de Jongh M 1736    
33 Willem Brouwer M 1730 SKS  
34 Wout Verboven M 1729 STB/De dolle toren  
35 Jan Heijenrath M 1727 Schaesberg
36 Alexander van Setten M 1724 MSV Meppel  
37 Sophie Welling V 1723 JSV SISSA  
38 Wouter Smeets M 1718 De Juiste -Z-
39 Daan Baselmans M 1714 De Stukkenjagers  
40 Michael Sorokin M 1709 SV Lendersdorf  
41 Sasa Albers M 1703 Arnhemse Schaakacademie  
42 Jelmer van Aken M 1698 JSC Magnus Leidsche Rijn  
43 John Uckerman M 1695 Schaesberg
44 Huib Vriens M 1693 Caissa-Amsterdam  
45 Robert Pools M 1693 KHSC O'Kelly Hasselt  
46 Leonard de Vries M 1692 Voerendaal
47 Bas Pasterkamp M 1691 Maastricht
48 Tomás Gallardo Banez M 1690 Dsc  
49 Ferry Zatyko M 1686 LSV CHESSPIRANT LOKEREN  
50 Katharina Nolte V 1682 KS Lemgo  
51 Marc Van Stiphout M 1682 Dilsen  
52 Frieda Arnold V 1675 Leiderdorp  
53 Dominik Lüno M 1657 SG Hochneukirch  
54 Harrie Boom M 1656 EsPion  
55 Wim Veelenturf M 1655 Woerden  
56 Lucas de Jong M 1650 Strijdt Met Beleid  
57 Hein De Boer M 1649 Maastricht
58 Alexander Poggemann M 1649 SV Hemer  
59 Andreas Nissel M 1649 SF Baesweiler  
60 Billy Buelen M 1644 KHSC O'Kelly Hasselt  
61 Jan Koopman M 1641 WSC de Pion  
62 Pascal Woyave M 1640 Tour d'Ans-Loncin  
63 Wim de Ruyter M 1639 L.S.C. Philidor  
64 Kevin de Rooij M 1638 Caissa-Eenhoorn  
65 Edwin Pompert M 1636 Schaakclub Maastricht  
66 Hans Reusink M 1635 Nuenen  
67 Paul Wiedenbruch M 1635 Düsseldorfer SK  
68 Lennart Molanus M 1634 MSV  
69 Frank Hauffe M 1632 S.V. Mülheim Nord 1931  
70 Sara Martinez V 1632 SV Wageningen  
71 Klaas Been M 1627 HWP Haarlem  
72 Ramin Sousanabadi Farahani M 1622    
73 Uwe Eugen Büttgenbach M 1614 Ford Schachfreunde Köln e.V.  
74 Martijn Paes M 1612 De dolle toren  
75 Georges Maréchal M 1605 Tour d'Ans-Loncin  
76 Hugo Froeyman M 1603 Mechelen  
77 Jasper Bonenkamp M 1602 JSC Magnus Leidsche Rijn  
78 Richard Orbons M 1602 Kerkrade
79 Lorin Arnold M 1598 Leiderdorp  
80 Marieke Sarton V 1594 De Stukkenjagers  
81 Gabriel Mock M 1590 FC Ergolding  
82 Laurens Ekker M 1588 Venlo
83 Wendy Huang V 1586 ESV  
84 Marc Smits M 1583 De Kentering  
85 Tommy Grooten M 1573 De Stukkenjagers  
86 Cato de Zoeten V 1573 SV Voorschoten  
87 Guillaume Mernier M 1572 Neerpelt  
88 Jos van Ginneken M 1572 De Raadsheer  
89 Tim Lennartz M 1568 Aachener Schachverein 1856 e.V.  
90 Willy Fuchs M 1567 SV Herzogenrath  
91 Steven Steegmans M 1566 O'Kelly Hasselt  
92 Mike Liston M 1556    
93 Stephan van der Hagen M 1552 SV oostermoer  
94 Rob Haarsma M 1541 De Postertoren
95 Frank Beusen M 1540 ASC  
96 Sake Jan de Boer M 1539 SC De Paardensprong  
97 Volker Schlepütz M 1539 Sportfreunde Katernberg  
98 Aldo Oxener M 1539 Woerden  
99 Anja Janssen V 1534 SV Wageningen  
100 Manasvita Basa V 1532 Almere  
101 Davyd Koretskyy M 1529 DJK Aufwärts St. Josef Aachen 1920  
102 Oscar Klaren M 1529 SV Almere  
103 Jephte Lafour M 1526 MSV  
104 Joshua Ekker M 1523 Venlo
105 Bob Vonken M 1521 Voerendaal
106 Diana Musabayeva V 1520 Mercatel St-Amandsbe  
107 Johan Dijkstra M 1510 VanderLinde  
108 Marcel De Schepper M 1509 sk Deurne  
109 Willy Swijsen M 1504 O'Kelly Hasselt  
110 Roberto Conte M 1501 De Vier Pionnen H.Oost  
111 Ties Dumont M 1500 Voerendaal
112 David ter Weele M 1499    
113 Jan Oord M 1499 vd linde,winschoten  
114 Sara Baltic V 1493 DJK Aufwärts Aachen  
115 Nosratollah Mohammadi Nia M 1486 DJK Aufwaerts Aachen  
116 Micha Ronner M 1485 Maastricht
117 Gachatur Kazarjan M 1484 HSC Helmond  
118 Marlene Alms V 1476 DJK Arminia Eilendorf  
119 Frithjof Alms M 1470 Stolberger Schachverein 1927  
120 Rezar Domínguez M 1455 Maastricht
121 Cedric Depresseux M 1454 Malmedy  
122 Alexander Malfliet M 1444 L.S.V.-Chesspirant  
123 Franzke Kalkman- De Koster V 1443 Pers.lid KNSB  
124 Freddy Oosterlinck M 1435 LSV-Chesspirant4  
125 Glenn Malfliet M 1433 L.S.V.-Chesspirant  
126 Tom Koolen M 1428 De Juiste -Z-
127 Anne van Putten V 1423 JSV Sissa  
128 Johanna Brouwer V 1419 SKS  
129 Krista Dethier V 1406 O'Kelly Hasselt  
130 Matthias Heiligtag M 1403 DJK Aufwärts St. Josef Aachen 1920  
131 Brendan Lieuw M 1400 Almere  
132 Harry Nietsch M 1399 Maastricht
133 Maxim Musabayev M 1396 Mercatel St-amandsbe  
134 Franck Bloemendal M 1372    
135 Jan Schoffelen M 1360 Heerlen
136 Raymond Jacobsen M 1358 Schaakstad Apeldoorn  
137 Peter Boesmans M 1358 O’Kelly  
138 Vladimir Akulov M 1352 Leopoldsburg  
139 Efecan Atar M 1349 SK Kerpen 64 e.V.  
140 Bert Talloen M 1345 Leuven Centraal  
141 Oscar Smolders M 1340 JST  
142 Zayd Maes M 1334 Spijkenisse  
143 Julius Sassenscheidt M 1333 DJK Arminia Eilendorf  
144 Valerie Janssen V 1326 S.G. Rijswijk  
145 Kevin Petrowski M 1315 SV Würselen  
146 Martin Mernier M 1310 Neerpelt  
147 Jade Decraene V 1308 De pionniers Tielt  
148 Kiri Arnold V 1304 Leiderdorp  
149 Jan Bouwhuis M 1297 Schaakvereniging Almelo  
150 Richard Gooijers M 1283 Opening64  
151 Andre Klaren M 1280 SV Almere  
152 Hans Volder M 1274 Son en Breugel  
153 Fedor Sazonov M 1269 JS Turnhout  
154 Cinderella Harder V 1260 Eisden  
155 Luuc Baltus M 1259 SG Amersfoort  
156 Eva Molanus V 1258 MSV  
157 Jeffrey Becker M 1254 EWS  
158 Veerle Ongenae V 1252 LSV-Chesspirant  
159 Florian molanus Molanus M 1247 MSV  
160 Wouter Wieggers M 1241 SV Wageningen en Arnhemse Schaakacademie  
161 Guido Heuts M 1239    
162 Hubertus Kaiser M 1236 Schachverein Sundern 1973  
163 Nikolas Ikonomou M 1235 A.S. PAPAGOS  
164 Yaroslav Akulov M 1233 Leopoldsburg  
165 Simon Mernier M 1220 Neerpelt  
166 Ella Welling V 1217 JSV SISSA  
167 Vsevolod Akulov M 1213 Leopoldsburg  
168 Pierre-stéphane Decruyenaere M 1203 L.S.V.-Chesspirant  
169 Evelien Froeyman V 1197 Mechelen  
170 Justus Heinze M 1197 SF Baesweiler  
171 Matei Govoreanu M 1179 Westerlo  
172 Jack Vertongen M 1168 Mercatel St-Amandsbe  
173 Jo Sonck M 1164 L.S.V.-Chesspirant  
174 Jay Coffeng M 1160 VAS
175 Dennis Klimmeck M 1157 SK Kerpen 64 e.V.  
176 Alexander Ghisa M 1150 Het Wit Paard  
177 Merlijn Decraene M 1144 De pionniers Tielt  
178 Lotus Decraene V 1119 De pionniers Tielt  
179 Brent Jeurissen M 1118 Overpelt  
180 Dien Slangen V 1095 Maastricht
181 Frank Hepting M 1089 DJK Aufwärts St. Josef Aachen 1920  
182 Joanna Van Schaïk V 1073 SG Rijswijk  
183 Rhys Arnold M 1073 Leiderdorp  
184 Thomas Sassenscheidt M 1071 DJK Arminia Eilendorf  
185 Nicolas Kauschanski M 1069 DJK Aufwärts Aachen  
186 Carine Verdeyen V 1065 D.J.C.
187 Marko Krstovic M 1057 Düsseldorfer Schachklub DSK 1914/25  
188 Lizzy van Anrooij V 1042 SV.Spijkenisse  
189 Maya Burssens V 1034 De Mercatel  
190 Linda Schouteden V 1017 Dilsen  
191 Etienne Keetman M 1000 Huisschaker  
192 Eddie Dawid M 1000    
193 Yannick Schornstein M 1000 DJK Aufwärts Aachen 1920 e.V.  
194 Jens Cuyvers M 1000 Hoboken  
195 Dhanyadha Bharathi Mugilan V 1000 KBSK Bruges  
196 Mathijs De Groof M 1000 JST Turnhout  
197 Mohammad Reza Vaghef M 1000 DJK Aufwärts Aachen  
198 Flint Lieverse M 1000 Voerendaal
199 Jaroslaw Libert M 1000    
200 Jelmar Klinkenberg M 976 Voerendaal
201 Leonard Groffils M 956 Pelter Pion  
202 Silke Wiedenbruch V 855 Düsseldorfer SK  
203 Steve Koot M 826 De Vughtse Toren  
204 Luna Huang V 767 ESV, STB  
205 Detlef Wiedenbruch M 687    


Limburgse
Schaakbond